Малиновський допоміг Дженоа перемогти Монцу: як зіграв українець у грі Серії А

Віктор Слюсаренко
Переглядів 187
1 голос
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У рамках другого туру італійської Серії А Дженоа Руслана Малиновського на виїзді здолала Монцу завдяки голу Пінамонті, що був забитий наприкінці першому тайму.

Дженоа у першому таймі вийшла вперед. Після перерви забитих голів не було. Дженоа йде без поразок у чемпіонаті Італії. Нагадаємо, що у першому турі була зафіксована нічия з Інтером (2:2). Після перемоги Дженоа має в активі чотири очки та посідає другу сходинку у турнірній таблиці Серії А, Монца - 16 сходинку.

Українець Руслан Малиновський вийшов на заміну на 62-й хвилині. У компенсовані хвилини протистояння українець отримав попередження.

У третьому турі Серії А, 1 вересня, Дженоа вдома зустрінеться з Вероною. Поєдинок розпочнеться о 19:30 за київським часом.

Чемпіонат Італії - Серія А

2 тур, 25 серпня

Монца – Дженоа 0:1 (0:1)

Гол: Пінамонті, 45+7

• Руслан у складі збірної України загалом провів 64 матчі, забив сім голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх – в сумі провів лише 32 хвилини.
  • Transfermarkt оцінює українця у вісім мільйонів євро.