Новини

«Мали покласти їх на лопатки»: Артета розлючений лише мінімальною перемогою над Шахтарем у ЛЧ

Віктор Глухенький
Переглядів 22
1 голос
Егіналду та Вільям Саліба. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Головний тренер лондонського Арсеналу Мікель Артета поділився враженнями від гри третього туру основного етапу Ліги чемпіонів проти донецького Шахтаря (1:0).

Мікель Артета пояснив лише мінімальну перемогу своєї команди над донецьким Шахтарем (1:0), хоч багато хто сподівався на розгромну вікторію, тим, що його хлопці мали проблеми з реалізацією і не лише.

«Було два дуже різних тайми. У першому ми домінували, ми створили чотири хороші моменти, ми повинні були реалізувати їх і покласти їх на лопатки.

У другому таймі ми виглядали втомленими, нам не вистачало гостроти з м'ячем і без м'яча. Ми знову мали два хороші гольові шанси, але не забили навіть пенальті», – цитує Артету клубна пресслужба Арсеналу.