ЛНЗ втратив перемогу над Чорноморцем: суперечливий епізод вирішив долю зустрічі

Віктор Слюсаренко
Переглядів 180
1 голос
Непоступлива боротьба в матчі ЛНЗ - Чорноморець. Фото: ФК ЛНЗ
Черкаський ЛНЗ зіграв внічию з одеським Чорноморцем у межах восьмого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі зустрічі черкаська команда володіла ініціативою, граючи номінально домашню гру (поєдинок відбувся у Ковалівці, коли перестеляється газон на стадіоні в Черкасах). Свою перевагу ЛНЗ до перерви зумів втілити в один забитий гол: голкіпер одеситів парирував удар Путрі, але першим на добиванні був Момо.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ЛНЗ – ЧОРНОМОРЕЦЬ

У другому таймі гри гостям вдалося зрівняти рахунок. Голкіпер ЛНЗ Кучеренко парирував удар і м'яч, здавалося, вийшов за межі поля, але одесити продовжили грати і Янаков поцілив у дальню дев'ятку воріт. Після перегляду VAR взяття воріт Кучеренка не було скасовано.

Зазначимо, що це вже другий матч в УПЛ сьогодні відбувся. Раніше Олександрія завдяки голу Олександра Філіппова на виїзді здолала Кривбас (1:0).

У наступному турі чемпіонату України, 4 жовтня, Чорноморець прийме Оболонь (початок гри – о 15:30), а 6 жовтня ЛНЗ зіграє з Шахтарем (початок поєдинку – о 15:30).