Новини

Лівий Берег все ще без перемог в сезоні УПЛ: Ворскла здолала киян на їхньому стадіоні

Кирило Паршаков
Переглядів 131
1 голос
Кадр з матчу Лівий Берег — Ворскла. Фото: УПЛ
У п'ятницю, 9 серпня, відбулась перша гра другого туру розіграшу української Прем’єр-Ліги сезону 2024/2025, в якій між собою зустрілись Лівий Берег та Ворскла.

Сьогодні, 9 серпня, відбувся матч другого туру розіграшу української Прем’єр-Ліги сезону 2024/2025, в якому між собою зустрілись Лівий Берег та Ворскла. Гра проходила у місті Київ на стадіоні «Арена Лівий Берег».

• У минулій грі Лівий Берег мінімально поступився черкаському ЛНЗ із рахунком 0:1.
  • В матчі попереднього туру Ворскла зазнала розгромної поразки від донецького Шахтаря з рахунком 0:5.

Перший тайм поєдинку пройшов без ударів у площину воріт з боку обох команд і в підсумку не зміг порадувати глядачів забитими голами.

Однак вже на перших хвилинах другого тайму полтавській команді вдалось відкрити рахунок. Артем Челядін скористався помилкою голкіпера при грі на кутовому та відправив м’яч у порожні ворота.

Відео забитих голів у матчі можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ

На 68-ій хвилині другим забитим голом полтавської команди відзначився нападник Микола Ковталюк, замкнувши прострільну передачу Челядіна з флангу. На останніх хвилинах гри голом відзначився Cергій М'якушко, зафікусувавши остаточний рахунок поєдинку.

Українська Прем’єр-ліга. Другий тур

Лівий Берег — Ворскла — 0:3 (0:0)

Голи: Челядін, 50; Ковталюк, 68; М'якушко, 90+3.

Лівий берег (стартовий склад): Механів, Соколов, Якимів, Самар, Сіднней, Банада, Дедух, Галас, Синиця, І. Когут, Сухоручко.

Ворскла (стартовий склад): Ісенко, Пердута, Гучек, Чорноморець, Крупський , Павлюк, Скляр, Челядін, Нестеренко, Ндукве, Кане.