Новини

ЛАСК з Таловєровим відібрав очки у фаворита: завадив повернутися на перше місце у чемпіонаті Австрії

Віктор Слюсаренко
Переглядів 110
1 голос
Максим Таловєров. Фото: ФК ЛАСК
У матчі восьмого туру чемпіонату Австрії ЛАСК, у складі якого виступає захисник збірної України Максим Таловєров, на виїзді з рахунком 1:1 зіграв внічию зі СК Рапід.

У першому таймі матчу ЛАСК пропустив гол господарів: автором забитого м’яча став Бургшталлер. На стартових хвилинах другої половини зустрічі гол Жуля дозволив ЛАСКу зрівняти рахунок – 1:1. Більше забитих м’ячів не було звітній грі.

Український легіонер ЛАСКу Максим Таловєров відіграв увесь матч. ЛАСК набрав сьомий бал і піднявся на дев’яте місце. Нічия з командою українця не дозволила Рапіду очолити турнірну таблицю чемпіонату.

Наступний свій матч ЛАСК проведе у Лізі конференцій: 3 жовтня австрійська команда прийме шведський Юргорден. А в наступному турі чемпіонату Австрії 6 жовтня ЛАСК вдома зіграє з Аустрією (початок – о 15:30).

Чемпіонат Австрії – Бундесліга

Восьмий тур, 28 вересня

СК Рапід – ЛАСК – 1:1 (1:0)

Голи: Бургшталлер, 27 – Жуль, 46

Поточна турнірна таблиця чемпіонату Австрії:

• Таловєров у складі збірної України загалом провів чотири матчі. На Євро-2024 він взяв участь в одній грі національної команди.
  • Transfermarkt оцінює Таловєрова у 2,5 мільйони євро.