Новини

ЛАСК вдома не переграв Стяуа: чи грав українець у матчі кваліфікації Ліги Європи

Віктор Слюсаренко
Переглядів 59
1 голос
Максим Таловєров. Фото: ФК ЛАСК
Австрійський ЛАСК, кольори якого захищає українець Максим Таловєров, вдома зіграв внічию з румунською Стяуа у фіналі кваліфікації Ліги Європи. Гра завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі протистояння команди обмінялися забитими голами. Тауї відкрив рахунок на 34-й хвилині. А наприкінці першої половини зустрічі Мікулеску зрівняв рахунок. Після перерви забитих голів не було. На 87-й хвилині команда Таловєрова могла вирвати перемогу: гравець ЛАСКа Беріша змарнував дуже перспективний момент – м'яч влучив у поперечину воріт румунської команди.

Українець Максим Таловєров увесь матч провів на лаві запасних ЛАСКа. Матч-відповідь між цими командами відбудеться 29 серпня. Початок гри – 21:30.

А в наступному турі чемпіонату Австрії команда Таловєрова 25 серпня на виїзді зіграє з Аустрією (початок гри – о 18:00).

Ліга Європи

Фінал кваліфікації, 22 серпня

ЛАСК (Австрія) – Стяуа (Румунія) 1:1 (1:1)

Голи: Тауї, 34 –  Мікулеску, 45+2

• Таловєров у складі збірної України загалом провів чотири матчі. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх національної команди.
  • Transfermarkt оцінює українця у 2,5 мільйони євро.