ЛАСК поступився Стяуа: чи грав українець у матчі кваліфікації Ліги Європи

Віктор Слюсаренко
Переглядів 198
1 голос
Максим Таловєров. Фото: ФК ЛАСК
Австрійський ЛАСК на виїзді програв Стяуа у матчі-відповіді фіналу кваліфікації Ліги Європи. Румунська команда завдяки голу у компенсовані хвилини подолала кваліфікацію турніру.

Олару забив гол на третій компенсованій хвилині до основного часу та приніс путівку румунській команді до основного раунду Ліги Європи.

Перша гра між цими командами завершилася внічию 1:1. То ж за підсумками двох матчів Стяуа вийшло до основного раунду Ліги Європи, жеребкування якого відбудеться 30 серпня (початок – о 14:00 за київським часом). ЛАСК зіграє у Лізі конференцій.

Українець Максим Таловєров увесь матч провів у складі ЛАСКа. Результативними діями не відзначився. За гру з Стяуа Таловєров від сайту Flashscore отримав оцінку 6.1.

Ліга Європи

Фінал кваліфікації, матч-відповідь, 29 серпня

Стяуа (Румунія) – ЛАСК (Австрія) 1:0 (0:0)

Гол: Олару, 90+3

• Таловєров у складі збірної України загалом провів чотири матчі. На Євро-2024 він взяв участь в одній грі національної команди.
  • Transfermarkt оцінює українця у 2,5 мільйони євро.