Новини

Кривбас завдяки голу Соси здолав Зорю: підопічні Вернидуба піднялися на шосте місце в УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 93
Епізод гри Зоря – Кривбас. Фото: ФК Кривбас
Криворізький Кривбас святкував перемогу над луганською Зорею у межах десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь команди Юрія Вернидуба.

Криворізька команда здобула перемогу над Зорею завдяки голу Соси. У першому таймі поєдинку  команди не порадували забитими голами. Були створені моменти, але їх завершенню заважала реалізація, то відмінну гру демонстрували голкіпери.

ВІДЕО ГОЛУ МАТЧУ ЗОРЯ – КРИВБАС

На старті другого тайму Соса відрив рахунок, підступно пробивши під рукою голкіпера суперника. Через дві хвилини Соса міг оформити дубль, але Зорю врятував каркас, а у продовженні цієї атаки Аморузо влучив у поперечку воріт луганського клубу. Наприкінці зустрічі Соса ще раз перевірив на міцність стійку воріт Зорі.

У наступному турі чемпіонату України, 26 жовтня, Кривбас вдома зустрінеться з ЛНЗ (початок гри – о 15:30), а наступного дня Зоря зіграє з Лівим берегом (початок поєдинку – о 13:00).