Новини

Кривбас та Ворскла не визначили сильнішого: підопічні Вернидуба зберегли перевагу в два очки над суперником

Віктор Слюсаренко
Переглядів 77
1 голос
Матч Кривбас – Ворскла. Фото: ФК Кривбас
Кривбас вдома зіграв внічию з полтавською Ворсклою у межах сьомого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі зустрічі була непоступлива боротьба. Перед завершення тайму команди обмінялися забитими м’ячами. Спершу нападник гостей Ієде відкрив рахунок, скориставшись передачею Кане. А через кілька хвилин вже легіонер господарів Соса відзначився забитим голом.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КРИВБАС – ВОРСКЛА

Після перерви гравці обох команд голів не забивали. Тож матч завершився з рахунком 1:1. Зазначимо, що звітну гру кілька разів переривала повітряна тривога.

У наступному турі чемпіонату України, 28 вересня, Олександрія завітає у гості до Кривбасу (початок гри – о 13:00), а 30 вересня Ворскла на виїзді зустрінеться із Зорею (початок поєдинку – о 18:00).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

7 тур, 22 вересня

Кривбас – Ворскла – 1:1 (1:1)

Голи: Соса, 45+3  – Ієде, 42

• Кривбас з 11-а балами розташувався на п’ятій сходинці в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Ворскла має дев’ять очок та посідає дев’яте місце в УПЛ.