Новини

Кривбас обіграв Чорноморець на старті УПЛ: Твердохліб забив перший гол сезону в чемпіонаті

Кирило Паршаков
Переглядів 105
3 голоси
Єгор Твердохліб святкує гол у ворота Чорноморця. Фото: Кривбас
Пройшов матч першого туру розіграшу УПЛ сезону 2024/2025, в якому між собою зіграли Кривбас та Чорноморець. Зустріч закінчилась мінімальною перемогою криворізького клубу з рахунком 1:0.

Сьогодні, 3 серпня відбулась гра першого туру розіграшу української Прем’єр-Ліги сезону 2024/2025 між Кривбасом та Чорноморцем. Поєдинок проходив у місті Кривий Ріг на стадіоні «Гірник».

Гра почалась дуже активно і вже на шостій хвилині матчу було забито перший гол. Захисник Кривбасу Денис Кузик зробив влучний навіс, на який у воротарському майданчику відгукнувся Єгор Твердхоліб. Цей гол став першим забитим м’ячем у новій кампанії української першості.

Відео голу Твердохліба у ворота Чорноморця

Однак вже у другому таймі забитих голів не було. Гра закінчилась перемогою Кривбаса з мінімальною перевагою у рахунку.

Нагадаємо, що з наступного тижня Кривбас розпочне свій шлях у кваліфікації до Ліги Європи, де суперником криворізької команди стане чеська Вікторія Плзень.

Українська Прем’єр-ліга. Перший тур

Кривбас — Чорноморець — 1:0 (1:0)

Гол: Твердохліб, 6

Кривбас (стартовий склад): Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Бандейра, Твердохліб, Вакулко, Луньов, Хомченовський, Прінс, Кузик.

Чорноморець (стартовий склад): Рудько, Арсіч, Єрмаков, Бутко, Удод, Савченко, Васильєв, Шпорн, Янаков, Хобленко, Попов.