Колос та ЛНЗ не виявили сильнішого: ковалівський клуб продовжив безвиграшну рекордну серію в УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 121
2 голоси
Матч Колос - ЛНЗ. Фото: ФК Колос
Ковалівський Колос вдома зіграв внічию з черкаським ЛНЗ у межах шостого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі зустрічі ковалівській команді вдалося забити швидкий гол: на десятій хвилині Третьяков замкнув передачу Болівара. З часом гостям вдалося перехопити ініціативу на футбольному полі, але безуспішно.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КОЛОС – ЛНЗ

Після перерви гравці черкаського клубу більше контролювали м’яч, а суперник сподівався на свої контратаки. В одній з них Третьяков мав чудовий шанс оформити дубль, але його підвела влучність. А на 65-й хвилині гості після розіграшу кутового зрівняв рахунок: Момо чудово зіграв на ближній стійці воріт.

У наступному турі чемпіонату України, 22 вересня, ЛНЗ завітає у гості до Полісся (початок гри – о 18:00), а Колос наступного дня прийме Зорю (початок поєдинку – о 15:30).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

6 тур, 16 вересня

Колос – ЛНЗ – 1:1 (1:0)

Голи: Третьяков, 10 – Момо, 65

• Безвиграшна домашня клубна рекордна серія Колосу в УПЛ триває десять ігор: п’ять нічиїх та п’ять поразок.
  • Безнічийна клубна рекордна серія ЛНЗ перервала в УПЛ - було 12 ігор: вісім перемог та чотири поразки.
  • Пропускна гостьова клубна рекордна серія ЛНЗ триває в УПЛ вісім ігор — вісім голів.
  • Колос при Олександру Поздєєву домашніх перемог в УПЛ ще не здобував — в п’ятьох матчах: дві нічиї та три поразки.
  • ЛНЗ з десятьма балами розташувався на четвертій сходинці в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Колос має три очка та посідає 14 місце в УПЛ.