Колос переміг у першому спарингу: суперником був клуб Першої ліги

Віктор Слюсаренко
Переглядів 1370
1 голос
Матч Колос - Лівий берег. Фото: ФК Колос
Сьогодні, 23 червня, ковалівський Колос провів перший товариський матч проти Лівого Берега в рамках передсезонного збору перед стартом у сезоні 2024/25.

Зустріч закінчилася перемогою команди Олександра Поздєєва з рахунком 3:2. Рахунок на 35-й хвилині відкрили представники Першої ліги, коли Куліш пройшов по лівому флангу і після зміщення в центр точно пробив у нижній кут. Доволі швидко після цього Денис Безбородько зробив простріл з правого флангу і мʼяч у ворота переправив Даниїл Алефіренко.

В другому таймі Микола Когут знову вивів Лівий Берег вперед, але ковалівці зусиллями Олега Криворучка зрівняли рахунок, після чого Артем Гусол приніс Колосу перемогу.

Не вдалось завантажити відео.

Товариський матч

23 червня

Колос – Лівий Берег – 3:2 (1:1)

Голи: Алефіренко (42'), Криворучко (52'), Гусол (80') – Кулиш (35'), Когут (50')