«Коли тренер замінює тебе – це тому, що ти не граєш добре»: тренер Челсі зробив чітку заяву стосовно Мудрика

Кирило Паршаков
Переглядів 50
2 голоси
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер Челсі Енцо Мареска пояснив рішення замінити українського вінгера Михайла Мудрика одразу після перерви у матчі АПЛ проти Вулвергемптона.

25 серпня пройшов поєдинок АПЛ між Челсі та Вулвергемптоном, який закінчився розгромною перемогою лондонців 6:2. У грі брав участь український вінгер Михайло Мудрик, однак наставник синіх Енцо Мареска вирішив змінити гравця одразу по перерві через невдалу гру футболіста.

У коментарі виданню Football.London тренер «аристократів» розповів детальніше про своє рішення:

«Я говорив з Мішею з початку сезону, менше двох місяців тому. Це було п'ять-шість разів. Я не говорив з ним після матчу з Вулвз. Він дуже розумний і може зрозуміти причину, чому його замінили.

Це була просто спроба щось змінити. Нічого більше. Я був гравцем протягом 20 років. У більшості випадків ти знаєш, коли тренер замінює тебе. Це тому, що ти, ймовірно, не граєш добре», – сказав Мареска.

Наступний поєдинок Челсі зіграє 1 вересня. Це буде домашній матч АПЛ проти Крістал Пелас.

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року та підписав контракт з клубом до 30 червня 2031 року;
  • У сезоні 2023/2024 українець зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.