Коламбус з українцем виграв Кубок ліг: як зіграв Чеберко у фіналі турніру

Віктор Слюсаренко
Переглядів 87
1 голос
Євген Чеберко. Фото: Google
Клуб Коламбус Крю, в складі якого виступає українець Євген Чеберко, став володарем Кубка ліг, у якому беруть участь представники заокеанської МЛС, а також Мексики.

У фіналі представники Огайо виграли у Лос-Анджелеса з рахунком 3:1. Наприкінці першого тайму Кучо Ернандес відкрив рахунок. У другому таймі французький легіонер Лос-Анджелес Жиру зрівняв рахунок. У компенсовані хвилини гри Крю забили два голи та вирвали перемогу.

Український захисник Євген Чеберко розпочав матч на лавці запасних та вийшов на заміну на 75-й хвилині, замінивши Руді Камачо в центрі оборони Коламбуса.

Нагадаємо, минулого року Коламбус і Лос-Анджелес також зустрічалися у фіналі Кубка ліг, перемогу також здобули Крю (2:1).

Кубок ліг. Фінал

Коламбус Крю – Лос-Анджелес – 3:1 (1:0)

Голи: Кучо Ернандес, 45, 90+2, Рассел-Роу, 90+4 – Жиру, 57.

• У 2020 році зіграв єдиний матч за національну збірну України: провів 45 хвилин у товариській грі з Францією (1:7).
  • У складі молодіжної збірної України Чеберко провів 15 ігор.
  • Transfermarkt оцінив українця в 1,2 млн євро.