Новини

Коламбус Крю з Чеберком у складі здолав Нью-Йорк Сіті у серії пенальті: відома оцінка українця за гру

Кирило Паршаков
Переглядів 81
1 голос
Євген Чеберко. Фото: Google
Український захисник Євген Чеберко допоміг Коламбус Крю здолати Нью-Йорк Сіті у чвертьфіналі Кубку ліг. Команда українця перемогла в серії пенальті.

Вночі в США пройшли чвертьфінальні матчі Кубку ліг. Коламбус Крю приймав вдома Нью-Йорк Сіті та здолав гостів у серії пенальті (4:3 пен.) після нічиєї в основний час гри з рахунком 1:1.

Євген Чеберко вийшов у стартовому складі господарів поля і провів на полі 69 хвилин. За проведений час захисник встиг зробити один винос м'яча, два відбори, п’ять перехоплень та виграв одну верхову дуель. Захисник віддав 47 з 51 точних передач. Українець отримав оцінку 7,2 від порталу SofaScore, що стала однією з кращих у складі команди.

У півфіналі на клуб українця очікує протистояння з командою Філадельфія Юніон. Гра відбудеться 22 серпня о 2:30 за київським часом.

Кубок ліг, 1/4 фіналу, 18 серпня.

Коламбус Крю – Нью-Йорк Сіті 1:1 (4:3 пен.)

Голи: Кучо, 41 – Мартінес, 1.

• Євген Чеберко провів в цьому сезоні за Коламбус Крю 19 матчів в усіх офіційних турнірах. Результативними діями оборонець поки не відзначався.