Новини

Дженоа вдома відібрала очки в Інтера: як зіграв Малиновський у грі з чемпіоном Італії

Віктор Слюсаренко
Переглядів 4585
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У рамках першого туру італійської Серії А Дженоа Руслана Малиновського вдома зіграв внічию з міланським Інтером, в складі якого дублем відзначився Маркус Тюрам.

Дженоа у першому таймі вийшла вперед завдяки голу Вольякко. Але вже через десять хвилин Тюрам з передачі Барелли зрівняв рахунок. На 85-й хвилині Тюрам оформив дубль (цього разу йому асистував Фраттезі). Чемпіон Італії не зміг довести гру до перемоги. Господарі заробили право на виконання пенальті: Мессіас не переграв Зоммера, але першим був на добиванні – 2:2.

Українець Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Дженоа і був замінений на 71-й хвилині. Результативними діями не відзначився.

У другому турі Серії А, 24 серпня, Дженоа на виїзді зустрінеться з командою Монца. Початок поєдинку – о 21:45.

Чемпіонат Італії  Серія А

1 тур, 17 серпня

Дженоа – Інтер 2:2 (1:1)

Голи: Вольякко, 20; Мессіас, 90+6 – Тюрам, 30, 85

• Руслан у складі збірної України загалом провів 64 матчі, забив сім голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх – в сумі провів лише 32 хвилини.
  • Transfermarkt оцінює українця у вісім мільйонів євро.