Дженоа програла Вероні у матчі Серії А: відомо, як зіграв Малиновський

Кирило Паршаков
Переглядів 579
2 голоси
Руслан Малиновський. Фото: Google
Український півзахисник італійської Дженоа Руслан малиновський взяв участь у поєдинку третього туру Серії А проти Верони, який скінчився поразкою клуба, де виступає українець.

1 вересня в Італії відбувся поєдинок Серії А, в якому між собою зустрілись Дженоа та Верона.

Гра перемогою Верони з рахунком 2:0. Український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський вийшов на заміну замість Баделя на 60-ій хвилині. За проведений час на полі футболіст встиг зробити одну вдалу спробу дриблінгу, виграв чотири з п’яти дуелей, віддав 18 з 22-х точних передач, а також українець п’ять разів втратив володіння і заробив на собі одне порушення правил. Футболіст отримав від порталу SofaScore оцінку 7,0 балів.

Чемпіонат Італії -  Серія А

Третій тур, 1 вересня

Дженоа – Верона 0:2 (0:0)

Голи: Чачуа, 55; Тенгстедт, 64.

• Руслан у складі збірної України загалом провів 64 матчі, забив сім голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх – в сумі провів лише 32 хвилини.
  • Transfermarkt оцінює українця у вісім мільйонів євро.