Динамо не перемогло Рух: підопічні Шовковського втратили перші очки в УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 201
1 голос
Гравці Динамо. Фото: ФК Динамо
Київське Динамо вдома зіграло внічию з львівським Рухом у межах сьомого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 0:0.

На матч з Рухом київські гравці вийшли у футболках на честь одного з лідерів фанатського руху Динамо Максима Яловцова, який загинув на війні з російськими окупантами 21 вересня 2022 року.

У першому таймі зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Бущан припустився помилки і Краснопір міг відкривати рахунок, але Бущан виправився. А через дві хвилини після передачі Ярмоленка Кабаєв не переграв голкіпер суперника Ледвія. А наступній атаці киян Ванат з п'яти метрів пробив вище воріт гостей.

Після перерви каркас воріт рятував команди. Стійка врятувала Динамо після удару, а Рух - після пострілу Шапаренка. А на 76-й хвилині гри після удару Шапаренка воротар Руху здійсни розкішний сейв.

У наступному турі чемпіонату України, 29 вересня, київське Динамо зіграє з Лівим берегом (початок гри – о 18:00), а Рух у цей же день прийме Колос (початок поєдинку – о 15:30).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

7 тур, 21 вересня

Динамо – Рух – 0:0

• Динамо з 16-а балами повернулося на першу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, за додатковими показниками випереджаючи Олександрію.
  • Після звітного матчу Рух має одинадцять очок та посідає четверте місце в УПЛ.