Новини

Жирона вдома розгромила Осасуну: відео голу та асиста Циганкова, найкраща оцінка українцю

Віктор Слюсаренко
Переглядів 244
1 голос
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
У рамках третього туру іспанської Ла Ліги Жирона завдяки двом результативним діям українця Віктора Циганкова святкувала розгромну домашню перемогу над Осасуною. Поєдинок завершився з рахунком 4:0.

У першому таймі Браян Хіль вивів вперед Жирону. Йому асистував українець Віктор Циганков (вийшов з перших хвилин поєдинку та був замінений 81-й хвилині гри), який виконав неймовірну передачу на дальню стійку воріт суперника (відео асиста Циганкова).

На 53-й хвилині гри український хавбек зробив рахунок 2:0. Віктор скористався помилкою суперника. Арбітр переглядав момент на VAR, проте гол зарахували (відео голу українця). Вже за три хвилини, на 56-й хвилині, рахунок 3:0 зробив Абель Руїс. А наприкінці зустрічі Стуані забив четвертий м'яч.

Віктор Циганков забив перший гол та зробив дебютну результативну передачу у новому сезоні. У минулому чемпіонаті півзахисник мав вісім голів і сім результативних передач.

Циганков отримав найкращу оцінку в матчі від SofaScore - 8.5.

У четвертому турі Ла Ліги, 1 вересня, Жирона на виїзді зустрінеться із Севільєю. Початок гри – о 20:00 за київським часом).

Чемпіонат Іспанії - Ла Ліга

3 тур, 29 серпня

Жирона – Осасуна 4:0 (1:0)

Голи: Хіль, 34; Циганков, 53; Руїс, 56; Стуані, 90

• Контракт українського півзахисника з Жироною чинний до 30 червня 2027 року.
  • Transfermarkt оцінює українця у 30 мільйонів євро.
  • Віктор загалом у складі збірної України зіграв 55 матчів, в яких забив 13 м'ячів.
  • Циганков на чемпіонаті Європи у складі збірної України зіграв лише один матч.