Чорноморець здолав Оболонь: перемогу одеситам приніс гол новачка

Віктор Слюсаренко
Переглядів 22
1 голос
Матч Чорноморець - Оболонь. Фото: ФК Чорноморець
Чорноморець святкував домашню перемогу над київською Оболонню у межах дев’ятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь команди з Одеси.

Гра розпочалася з небезпечного моменту біля воріт одеситів, але голкіпер господарів Рудько парирував удар Груши. На 33-й хвилині київська Оболонь мала виходити вперед, але після удару Таранухи Чорноморець врятував каркас воріт.

Після перерви одеська команда вирівняла гру і Бутко ледь не відзначився забитим голом після виконання кутового: Приймак виручив гостей. А наприкінці зустрічі з передачі Хобленка Шевцов (вийшов на заміну перед взяттям воріт) забив єдиний гол у матчі.

Зазначимо, що сьогодні Оболонь святкує День народження: 12-у річницю заснування клубу.

У наступному турі чемпіонату України, 19 жовтня, Оболонь зіграє з Динамо (початок гри – о 15:30), а наступного дня Чорноморець прийме Верес (початок поєдинку – о 15:30).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

Дев’ятий тур, 4 жовтня

Чорноморець – Оболонь – 1:0 (0:0)

Гол: Шевцов, 88

• У вересні 2024 року одеський клуб підписав Іллю Шевцова, останнім клубом якого був американський Шарлотт Індепенденс.
  • Чорноморець з десятьма балами піднявся на дев'яту сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Оболонь має п'ять очок та посідає 15 місце в УПЛ.