Чорноморець та Верес не виявили сильнішого: два різні тайми подарували команди

Віктор Слюсаренко
Переглядів 48
2 голоси
Епізод гри Чорноморець – Верес. Фото: ФК Чорноморець
Одеський Чорноморець вдома зіграв внічию з рівненським Вересом у межах десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:1.

Чорноморець вдома зіграв внічию з рівненським Вересом – 1:1. У першому таймі гри активніше діяли футболісти одеської команди і у середині тайму вийшли вперед. Після прострілу Петряка Морозко зрізав у сітку власних воріт. До перерви гості могли зрівняти рахунок, але Годя не влучив у ворота.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВЕРЕС

Після перерви рівненська команда постаралася вирівняти гру і на 65-й хвилині була нагороджена забитим голом Вовченка.

У наступному турі чемпіонату України, 25 жовтня, Чорноморець на виїзді зустрінеться з Рухом (початок гри – о 15:30), а 27 жовтня Верес вдома буде протистояти Ворсклі (початок поєдинку – о 15:30).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

Десятий тур, 20 жовтня

Чорноморець – Верес – 1:1 (1:0)

Голи: Морозко, 22 (авт)   – Вовченко, 65

• Чорноморець з 11-ма балами піднявся на дев’яту сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Верес має десять очок та посідає 10 місце в УПЛ.