Новини

Челсі вдома переграв Серветт у кваліфікації Ліги конференцій: як зіграв українець в єврокубковому матчі

Віктор Слюсаренко
Переглядів 655
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Лондонський Челсі, кольори якого захищає Михайло Мудрик, вдома святкував перемогу над швейцарським Серветтом у фіналі кваліфікації Ліги конференцій. Гра завершилася з рахунком 2:0.

У першому таймі протистояння забитих голів не було. А от після перерви гравці лондонського клубу забили два голи: відзначилися Нкунку (реалізував пенальті) та Мадуеке, що скористався передачею Фернандеса.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі лондонської команди та відіграв увесь матч. Результативними діями українець не відзначився.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться 29 серпня. Початок гри – 21:30.

В англійській Прем'єр-лізі Челсі наступний матч зіграє 25 серпня: на виїзді зустрінеться з Вулвергемптоном (початок – о 16:00).

Ліга конференцій

Фінал кваліфікації, 22 серпня

Челсі (Англія) – Сервет (Швейцарія) 2:0 (0:0)

Голи: Нкунку, 50 (пен); Мадуеке, 76

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року та підписав контракт з клубом до 30 червня 2031 року.
  • У сезоні 2023/2024 українець зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.
  • Михайло загалом у складі збірної України зіграв 23 матчі, в яких забив два м'ячі.
  • Мудрик на чемпіонаті Європи у складі збірної України зіграв два матчі, в яких не вдалося відзначитись результативними діями.