Челсі без Мудрика програв Ліверпулю: підопічні Слота лідирують в АПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 37
2 голоси
Тренер Ліверпуля Арне Слот. Фото: Google
У рамках восьмого туру Англійської Прем’єр-ліги Ліверпуль святкував домашню перемогу над лондонським Челсі. Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

У першому таймі гри Салах реалізував пенальті та вивів вперед «мерсисайдців». До перерви рахунок не змінився. А на стартових хвилинах другої половини протистояння з передачі Кайседо Джексон зрівняв рахунок. Але не довго тривала рівновага у рахунку: лише три хвилини. Салах асистував Джонсу і у ворота Челсі влетів другий м’яч. Цей гол став переможним.

Здобута перемога над лондонським клубом дозволила підопічним Арне Слота піднятися на перше місце у турнірній таблиці АПЛ.

Українець Михайло Мудрик не потрапив до заявки Челсі на матч з Ліверпулем. Це сталося вперше у нинішньому сезоні.

Чемпіонат Англії – Прем’єр-ліга

Восьмий тур, 20 жовтня

Ліверпуль – Челсі – 2:1 (1:0)

Голи: Салах, 29 (пен); Джонс, 51  –  Джексон, 48

• Михайло загалом у складі збірної України зіграв 26 матчів, в яких забив три м'ячі. Мудрик на чемпіонаті Європи у складі збірної України зіграв два матчі, в яких не вдалося відзначитись результативними діями.