Барселона розгромила Жирону: як зіграв Циганков у п’ятому турі Ла Ліги

Віктор Слюсаренко
Переглядів 6647
1 голос
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
У рамках п’ятого туру іспанської Ла Ліги Жирона вдома зустрічалася з Барселоною. Поєдинок завершився поразкою команди українця Віктора Циганкова з рахунком 1:4.

Вже у першому таймі Барселона зробила вагому заявку на перемогу завдяки дублю Ямаля. У другій половині зустрічі Ольмо та Педрі довели рахунок до розгромного – 4:0. Далі команді українця вдалося один гол відіграти – відзначився Стуані.

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони та був замінений на 69 хвилині поєдинку. За свою гру українець отримав оцінку 6,0 від сайту Flashscore.

У шостому турі Ла Ліги, 21 вересня, Жирона на виїзді зустрінеться із Валенсією. Початок гри – о 19:30 за київським часом). Але до того на команду українця чекає дебют у Лізі чемпіонів: 18 вересня Жирона у Франції зіграє з ПСЖ. Початок матчу – о 22:00 за київським часом.

Чемпіонат Іспанії – Ла Ліга

5 тур, 15 вересня

Жирона – Барселона 1:4 (0:2)

Голи: Стуані, 80 – Ямаль, 30, 37; Ольмо, 47; Педрі, 64

• Transfermarkt оцінює Циганкова у 30 мільйонів євро.
  • Віктор загалом у складі збірної України зіграв 57 матчів, в яких забив 13 м'ячів. Він на чемпіонаті Європи у складі збірної України зіграв лише один матч.