Новини

Арсенал втратив перемогу над Манчестер Сіті: чи зіграв Зінченко проти колишньої команди

Віктор Слюсаренко
Переглядів 1164
1 голос
Олександр Зінченко. Фото: Google
У рамках п’ятого туру Англійської Прем’єр-ліги Манчестер Сіті приймав Арсенал. Колишня та теперішня команди Олександра Зінченка зіграли внічию – 2:2.

Після першого тайму «каноніри» вели у рахунку 2:1. На гол Голанда до перерви відповіли Калафіорі та Габріел. Але компенсовані хвилини тайму не порадували тренерський штаб Арсеналу: Троссард отримав друге попередження і команда залишилася у меншості на другий тайм зустрічі. У компенсовані хвилини гри гол Стоунса врятував Манчестер Сіті від поразки.

Українець Олександр Зінченко пропустив гру з Манчестер Сіті, не потрапивши до заявки Арсеналу.

Наступний матч Арсенал Зінченка зіграє 25 вересня, коли в Кубку Футбольної ліги прийме Болтон (початок гри – о 21:45 за київським часом). А в АПЛ Арсенал 28 вересня вдома зустрінеться з Лестером (поєдинок розпочнеться о 17:00 за київським часом).

Чемпіонат Англії - Прем’єр-ліга

5 тур, 22 вересня

Манчестер Сіті – Арсенал – 2:2 (1:2)

Голи: Голанд, 9; Стоунс, 90+8 – Калафіорі, 22; Габріел, 45+1

• Зінченко у складі збірної України загалом має 68 ігор, в яких забив дев'ять м'ячів. На Євро-2024 він зіграв три матчі, зробив одну результативну передачу.
  • Transfermarkt оцінює українця в 38 млн євро.