Новини

Англійські ЗМІ винесли вердикт Мудрику після матчу Челсі у ЛК: український вінгер дізнався оцінку своєї гри

Кирило Паршаков
Переглядів 8879
7 голосів
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Англійські ЗМІ мають розбіжності стосовно оцінки гри українського вінгера Челсі Михайла Мудрика у матчі кваліфікації Ліги конференцій проти Серветта.

У четвер, 29 серпня, Челсі провів поєдинок-відповідь З Сервеетом у рамках плей-оф раунду кваліфікації у Лізі конференцій. Гра скінчилась поразкою лондонців з рахунком 1:2, проте англійський колектив пройшов у груповий етап, бо у першій грі здобув перемогу з рахунком 2:0. Після поєдинку англійські ЗМІ поставили оцінки за матч гравцям лондонської команди, зокрема і українському вінгеру Михайлу Мудрику, який провів на полі 73 хвилини та заробив пенальті у ворота швейцарської команди:

The Evening Standard 5/10

Заробив вирішальний пенальті, однак знову мав проблеми з тим, аби показувати свою гру через тиск від вимог нового тренера Марески, який вимагав більшого від українського вінгера.

Football.london 7/10

Дуже добре грав на початку зустрічі та заробив пенальті для Челс, коли першим накинувся на вільний м'яч, який потім було чітко вибивають. Також дуже добре грав на початку другого тайму, але йому не вистачило завершення після блискавичної контратаки.

90 Min 6/10

Під час першого раунду протистоянян мудрик отримав багато критики у соціальних мережах, але у матчі-відповіді заробив ранній пенальті. Грав жваво, але нестабільно.

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року та підписав контракт з клубом до 30 червня 2031 року.