Зоря здолала Ворсклу у матчі УПЛ: завершився восьмий тур чемпіонату

50
1 голос
Зоря - Ворскла. Фото: УПЛ.
Завершилась програма восьмого туру УПЛ сезону 2024/25. У поєдинку зміщеному на понеділок луганська Зоря зустрічалась з полтавською Ворсклою.

Перший тайм активніше почали представники саме клубу з Луганська. Підопічні Младена Бартуловича вималювали собі невелику перевагу у контролі м’яча, а потім почали завдавати трохи більше ударів, ніж суперник.

Ця активність дала свої плоди ближче до кінця першого тайму. На 45 хвилині Пилип Будківський вдало відгукнувся на подачу з кутового. Форвард спочатку чудово прийняв м’яч, а потім відправив його у дальній кут воріт.

Відео голів доступне ТУТ

У другому таймі полтавці мали певну кількість моментів. Зокрема, на 82 хвилині чудову нагоду відзначитись забитим м’ячем мав Дмитро Черниш – стійка. За кілька хвилин після цього гру було зроблено. На передачу Антюха вдало відгукнувся Джордан – 2:0 на 86 хвилині.