Зоря поступилася Славії в першому матчі плей-офф раунду Ліги Європи…

24.08.2023 22:00

Дуже складним вийшов перший матч Зорі проти празької Славії в Лізі Європи. Після того, як чеська команда в минулому раунді вибила Дніпро-1, саме Славія вважалася фаворитом цього протистояння. Так, в принципі, все і сталося.

Перший тайм взагалі був повністю за господарями, які нанесли по воротам української команди 10 ударів. В той час як луганці на це нічим не змогли відповісти. Героєм 45-хвилинки виявився воротар Зорі Микита Турбаєвський, який кілька разів рятував свою команду.

Після перерви підопічні Ненада Лалатовича почали трохи огризатися, тим не менш ігрова перевага все одно була за чехами, але знову на шляху м'яча був Турбаєвський, але і він не зміг врятувати Зорю на 81-й хвилині, коли після кутового Тіджані майже впритул розстріляв його ворота. 1:0. І це ще був не кінець. На 90+4-й хвилині Масопуст встановив кінцевий рахунок першого поєдинку. 2:0.