Зоря на дуже мажорній ноті завершила виступи у Лізі конференцій

14.12.2023 23:54

Луганська Зоря завершила євросезон розгромною перемогою над ісландським Брейдабліком

Сьогодні у польському Любліні в своєму останньому матчі групового раунду ліги конференцій Зоря приймала Брейдаблік.

Хоча підопічні Юрія Коваля не мали турнірної мотивації, вони провели свій найкращий єврокубковий матч сезону. Вже до 19-ї хвилини українці вели з рахунком 3:0. відзначилися Герреро та Мічин, а ще один гол у свої ворота провів Мумінович.

У другому таймі Горбач довів перевагу луганчан до чотирьох м'ячів. Розгромна перемога і Зоря, набравши сім очок, посіла третє місце в групі В і завершила євросезон.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група В. 6 тур

Зоря (Україна) —  Брейдаблік (Ісландія) — 4:0 (3:0)

Голи: Герреро (2), Мумінович (11, автогол), Мічин (19), Горбач (76).

Зоря: Сапутін (Жилкін, 90+1), Снурніцин, Джордан, Батагов, Боль (Алефіренко, 82), Горбач, Чурко, Мишньов (Азіангбе, 68), Мічин (Нагнойний, 68), Антюх (Бугай, 82), Герреро.

Брейдаблік: А. Ейнарссон, Інгварссон, Маргейрссон, Муминович, Йеоман (Крістінссон, 46), Лудвікссон (Сігурйорссон, 87), Сігурдарсон (Адальстейнссон, 82), Гюнлейнгссон, Стейндорссон (Волер, 87), Сванторссон, В. Ейнарссон (Хлінссон, 82).

Попередження: Маргейрссон (65), Крістінссон (74), Мумінович (77) — Боль (7), Батагов (17), Антюх (52), Чурко (65), Джордан (84).

Маккабі Т-А (Ізраїль) — Гент (Бельгія) — 3:1 (2:0)

Голи: Каніховський (9), Захаві (24, 61) — Де Сарт (50).

Підсумкова турнірна таблиця

Команда І В Н П М О
1 МАККАБІ Т-А 6 5 0 1 14—9 15
2 ГЕНТ 6 4 1 1 16—7 13
3 Зоря 6 2 1 3 10—11 7
4 Брейдаблік 6 0 0 6 5—18 0

Вісім голів у Лізі чемпіонів! Донецький Шахтар дав справжній бій Порту за вихід у плей-офф