Знову дав жару! Роман Безус результативно виступив у Кубку Кіпру (відео)

19.01.2024 15:01

Український пізахисник Роман Безус зробив результативну передачу та організував автогол у ворота суперника в Кубку Кіпру

В поєдинку 1/8 фіналу Кубку Кіпру Омонія Романа Безуса приймала Іпсонас, який належить російському блогеру Євгену Савіну (Красава – прим.).

Безус відіграв 59-ть хвилин і на 26-й віддав результативну передачу на Яна Лецякса, що дозволило господарям подвоїти свою перевагу у зустрічі – 2:0.

Взяв участь українець і у третьому голі своєї команди. Після подачі з кутового Безуса гравець гостей Мунір Бен Халек на 45-й хвилині забив у власні ворота.

Нагадаємо, що на рахунку Безуса дев'ять голів та сім результативних передач у цьому сезоні. Нещодавно, він забив шикарний м'яч у матчі чемпіонату Кіпру з Доксою (5:1).

Сам же матч із Іпсонасом завершився перемогою Омонії (3:0), яка вийшла у чвертьфінал Кубку Кіпру.