Знаменитий британський журнал зробив шикарний подарунок українцю Олександру Зінченку

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
1093
0 голосів
Знаменитий британський журнал зробив шикарний подарунок українцю Олександру Зінченку
зинченко-10111-min

Знаменитий та авторитетний британський журнал FourFourTwo викотив свою версію десятки найкращих лівих захисників планети тут і зараз.

Дуже приємно, що на його вершині опинився універсальний футболіст Арсеналу та збірної України Олександр Зінченко, якого в англійському клубі використовують якраз на цій позиції.

«Схоже, що Мікель Артета привів до Арсеналу Зінченка з наміром використовувати його у півзахисті, але цього сезону Олександр процвітає саме на позиції лівого захисника, — пише автор. — Підбираючи м'яч із глибини поля та переміщуючи його до центральних зон, українець може диктувати гру своїми чудовими передачами, а також забезпечувати міцну базу, від якої Арсенал може захищатися.

Його статистика теж оманлива. Усього один гол і дві результативні передачі говорять про те, що він не був такий важливий для Арсеналу, як передбачалося спочатку, але Зінченко ламає лінії своїми передачами, часто ідеально видаючи м'ячі для Мартіна Едегора між півзахистом та захистом суперника чи делікатно. передаючи м'яч Габріелю Мартінеллі та Букайо Сака.

Без Зінченка були б вагомі підстави стверджувати, що Арсенал не був би в тому положенні, в якому він зараз перебуває».

Додамо, що срібло та бронза у цьому рейтингу дісталися Люку Шоу з Манчестер Юнайтед та Тео Ернандесу з Мілану.

Повністю з рейтингом можна ознайомитися за посиланням.