Зміна головного тренера в Зорі не допомогла луганчанам в матчі чемпіонату…

12.11.2023 16:22
Ганнадій Пасіч. Фото upl.ua

Після поразки в груповому раунді Ліги конференцій від Маккабі (Тель-Авів) було звільнено головного тренера Зорі Валерія Кривенцова. Напередодні календарного матчу з ЛНЗ клубне керівництво призначило виконувачем обов`язки головного тренера Юрія Коваля, якому будуть допомагати Младен Бартулович і Артем Коледа.

Однак для луганчан поєдинок у Львові розпочався невдало. Вже в дебюті після передачі Шестакова Пасіч підкоригував політ м`яча до сітки — 0:1. Невгамовний Пасіч міг оформити дубль на 32-й хвилині, але союзником номінальних господарів стала стійка.

В другому таймі суперництво точилося на зустрічних курсах. Варто було Алефіренку на 88-й хвилині вирівняти становище, як в атаці-відповіді Пасіч оформив дубль — 1 2.