ЗМІ Чехії: «Славія форсувала Дніпро навіть у чисельній меншості»

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
470
Славия Прага 1

Чеська преса радіє з легкої перемоги Славії над Дніпром-1 у кваліфікації Ліги Європи

Дніпро-1 у вчорашньому поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи зазнав дошкульної поразки від празької Славії (0:3). ЗМІ Чехії дуже задоволені грою своїх улюбленців.

iDNES

«Славія – Дніпро – 3:0: легкий результат, навіть у чисельній меншості», – вважає iDNES.

«У Празі українці не тільки жодного разу не влучили у ворота, але лише за чотири хвилини до кінця завдали першого удару, що є сумним рекордом... Через це Славія має легкий шлях до групи Ліги Європи.

Якщо вона пройде Дніпро-1, який посів друге місце в Україні, то в фінальній стадії кваліфікації їх чекає луганська Зоря, яка минулого року була третьою у внутрішньому турнірі», – підкреслює медіапортал.

Sport

«Славія здобула легку перемогу, незважаючи на часткову проблему», – відзначає Sport.

«Славія перемогла український Дніпро-1 з рахунком 3:0 у першому матчі 3-го кваліфай-раунду Ліги Європи. Блиснув двома голами Іван Шранц і чеську команду не вибило з колії навіть вилучення стоппера Іго Огбуа на 58-й хвилині.

Ускладнення для «червоно-білих»? Та небагато. Вони продовжували грати активно, добре захищалися, намагалися бути небезпечними. Пресинг суперника абсолютно не вийшов, команда тренера Їндржиха Трпишовського не пропустила», – пише газета.

Denik

«Славія почала євросезон з гучної перемоги, форсувавши Дніпро навіть в чисельній меншості», – тріумфує Denik.

«Відмовити футболістам Дніпра-1 у старанні не можна, але до якихось вигід це не призвело. Єдиний удар, доволі слабкий, голкіпер Коларж ліквідував лише на другій хвилині компенсованого часу. Результат 3:0 робить матч-відповідь, яка відбудеться через тиждень у Кошице, практично формальністю», – підсумовує Denik.

Артема Довбика офіційно представили в іспанській Жироні: не обійшлося без курйозу (відео)