Зінченко знову струснув англійське суспільство правдою про Україну: потужна база від гравця нашої збірної

27.02.2024 19:02
Категории: Новини

Один із лідерів збірної України Олександр Зінченко в інтерв’ю офіційному сайту лондонського Арсеналу вкотре нагадав західній аудиторії про жахіття війни в нашій країні.

Фото УАФ

«Ніхто не може усвідомити, через що проходять українці, особливо ті, хто зараз перебуває в країні, намагаючись пристосуватися до бомб над головою.

В мене вже двоє дітей і я не можу уявити, що моя родина під час нічної сирени мусить ховатися у бомбосховищі. Людям дуже важко пояснити, що відбувається в Україні.

Ми футболісти, які виступають за кордоном, розповідаємо тут про трагедію нашого народу і намагаємося допомогти, чим можемо, як тільки зможемо…

Я розумію, що певною мірою люди втомилися від війни, але треба продовжувати. Ми не знаємо, що станеться найближчими роками, тому маємо триматися разом.

На нас футболістах додаткова відповідальність. Ми можемо подарувати українцям позитивні емоції, змусити посміхнутися, порадувати хоча б на декілька хвилин. Це наш обов’язок, дарувати їм радість. Це те, що ми намагаємося робити щоразу, коли одягаємо футболку з українським гербом на грудях», — зауважив Зінченко. 

Лента новостей

Українські інтернет казино