Зіграно «український матч» у чемпіонаті Польщі: асист віддав конкурент Мудрика

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
13
Максим Хлань у складі Лехії. Фото: Google
У польському місті Мелець місцева Сталь приймала Лехію з Гданська в рамках одинадцятого туру Екстракласи. Матч відзначився великим українським слідом.

У складі гданської команди вийшли: Іван Желізко (повний матч), Антон Царенко (70 хвилин на полі), Максим Хлань (86 хвилин), Богдан В'юнник (повний матч), а ще двоє (Богдан Сарнавський і Сергій Булеца) залишились на лаві запасних.

Результативними діями зумів відзначитись лівий вінгер молодіжної збірної України Максим Хлань. Він забив уже в першому таймі, але цей гол, на жаль, скасували після перегляду VAR. Проте, на 38 його асист уже ніхто не забрав. В цей момент Лехія вийшла вперед, але згодом таки програла матч.