Жирона Довбика і Циганкова зробила шикарний камбек проти Валенсії Романа Яремчука

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
389
Довбык и Цыганков

Артем Довбик і Віктор Циганков проти Романа Яремчука: в Іспанії відбулося українське дербі

Жирона Довбика і Циганкова в поєдинку 15-го туру чемпіонату Іспанії приймала Валенсію Яремчука. Українські легіонери господарів вийшли на поле у стартовому складі своєї команди, а от Яремчук залишився на лаві запасних. Він був випущений на заміну лише на 84-й хвилині.

Матч проходив за великої ігрової і територіальної переваги Жирони. Активними були і Довбик і Циганков. Перший гостро діяв на передньому краї, однак щоразу офсайд заважав Артему довести справу до кінця. Віктор запам'ятався численними навісами у штрафний майданчик гостей.

Тим не менш, влучний удар Уго Дуро на 57-й хвилині, вивів Валенсію вперед – 1:0. Однак «біло-червоні» зуміли врятувати очко, а й вирвати три, завдяки дублю Крістіану Стуані – 2:1. Жирона із 38-ма очками вийшла на перше місце турнірної таблиці, випередивши Реал на три пункти.