Збірна України вже вийшла на Євро: подробиці блискучої кампанії

26.03.2024 16:50

Юнацька збірна України U-19 перемогла Швейцарію U-19 і вийшла у фінальну частину Євро-2024

Фото uefa.com

Сьогодні юнацька збірна України U-19 у Північній Македонії зіграла вирішальний матч еліт-раунду відбору Євро-2024 (U-19) проти Швейцарії.

Перед ним обидві команди мали по шість очок, але різниця м'ячів буда краща саме в українців. Тому підопічним  Дмитра Михайленка достатньо було нічиєї, щоб виграти групу і потрапити у фінальну частину турніру.

І з своїм завданням молоді українці блискуче впоралися. Після сухого першого тайму, у другому наша збірна довела свою перевагу. На 63-й хвилині Геннадій Синчук відкрив рахунок у зустрічі, а на 68-й Матвій Пономаренко забив другий м'яч. Через 10 хвилин він же оформив дубль і Украна здобула перемогу з рахунком 3:0.

Таким чином, збірна України U-19 посіла перше місце в групі 7 і вийшла у фінальну частину Євро-2024 (U-19).

Відбір Євро-2024 (U-19). Еліт-раунд. Група 7. 3 тур

Україна U-19 – Швейцарія U-19 – 3:0 (0:0)

Голи: Синчук (63), Пономаренко (68, 78).

Україна U-19: Крапивцов, Гусєв (Стрюков, 90+1), Мельниченко, Михавко, Огарков, Гаджиєв (Тутєров, 90+1), Ващенко, Кревсун (Баденко, 84), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 84), Маткевич (Цуканов, 71).

Попередження: Ващенко (64), Огарков (66), Пономаренко (72), Кревсун (73) – Окафор (15), Нелакандан (58), Аншо (78).

4 Північна Македонія 3 0 1 2 1—6 1

Відзначимо, що чемпіонат Європи U-19 пройде з 15 по 28 липня 2024 року у Північній Ірландії.