Збірна України вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу з футзалу: синьо-жовті подолали Нідерланди

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
93
1 голос
Збірна України з футзалу. Фото: Google
Футзальна збірна України відіграла поєдинк 1/8 фіналу чемпіонату світу проти збірної Нідерландів. Навіть попри постійну ігрову перевагу, ця гра виявилась дуже важкою.

Поєдинок для підопічних Олександра Косенка розпочався з володіння ініціативю, яка завершилась голом уже на шостій хвилині, коли Зварич вивів свою команду вперед. На жаль, більше в першому таймі українцям втілити моменти в голи не вдалось.

Мали підопічні Косенка хороші нагоди й на початку другої двадцятихвилинки. Але на 29 хвилині становище вирівняла саме нідерландська команда. Згодом збірна України знову вийшла вперед - 2:1.

За чотири хвилини до кінця суперники зняли з гри воротаря, але це їм не допомогло.

Відео голів доступне ТУТ

Футзал

Чемпіонат світу. 1/8 фіналу

Нідерланди - Україна - 1:3

Голи: Бузамбу 29' - Зварич 6', Мельник 31' 40'

В чвертьфіналі підопічні Олександра Косенка зійдуться з переможцем пари Іспанія – Венесуела. Гра наших потенційних суперників відбудеться 25 вересня о 15.30 за київським часом.

• Востанє в чвертьфіналі чемпіонату світу збірна України була в 2012 році. Тоді синьо-жовта команда поступилась Колумбії (1:3);
  • Нашим найкращим результатом на світових першостях є четверте місце у 1996 році.