Збірна України в компенсований час уникла поразки від Уельсу у відборі на Євро-2025: турнірна таблиця

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1765
5 голосів
В четвертому поєдинку групового турніру у відборі на Євро-2025 національна жіноча збірна України зіграла в нічию з Уельсом (2:2). Наші дівчата продовжують посідати прохідне місце у турнірній таблиці групи 4.

Вдруге за п’ять днів наша національна жіноча збірна мала гру проти Уельса. На минулому тижні підопічні Володимира Пятенка розійшлися з валійками результативною мировою (1:1), а сьогодні мали всі шанси святкували перемогу, але знову задовільнилися нічиєю.

У першому таймі голом за Україну відзначилася нападниця полтавської Ворскли Яна Калініна, яка завершила розмашисту атаку синьо-жовтих наприкінці першого тайму.

▶️  Відео голу Яни Калініної дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві наші дівчата тривалий час контролювали перебіг гри, але у ворота України, як і на минулому тижні, знову поставили пенальті, який так само майстерно реалізувала Кейлі Бартон.

Після цього, не минуло й п’яти хвилин, як валійки вийшли вперед: потужним ударом з-за меж штрафної вдруге у грі пробила Дарину Келюшик Джессіка Фішлок.

Часу відігратися в українок вистачало і на останній компенсованій хвилині (восьмій!), Ніколь Козлова вирвала нічию та одне залікове очко для України.

▶️  Відео голу Ніколь Козлової дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відбірковий поєдинок на Євро-2025

Україна – Уельс – 2:2 (1:0)

Гол: Калініна, 34, Козлова, 90+8 – Бартон, 64, пен. Фішлок, 77.

• Наступний поєдинок кваліфікації на жіноче Євро-2025 синьо-жовті проведуть 12 липня.
  • Суперницями наших дівчат буде команда-аутсайдер групи 4 Косово. Початок матчу о 18:00 за київським часом.