Завдання ПВЛУ — вивести збірну України з волейболу на Олімпіаду

27.01.2023 23:23
Категории: Новини

Головна мета Професіональної волейбольної ліги України — популяризація та розвиток вітчизняного волейболу. І не зважаючи на війну, волейбол України розвивається, ніхто зі співзасновників Ліги не відмовився від своїх планів та цілей. Навпаки, з кожним днем волейбольна громада нашої країни лише ще більше згуртовується для реалізації поставленою задачі.

Фото pvlu.org

ПВЛУ — це громадське об'єднання, яке створюють клуби Суперліги — як жіночі, так і чоловічі. Це нова структура з новим сучасним баченням. Сьогодні професійний волейбол, як і інші види спорту, досить затратний. Тож, глобальним завданням було створення професійної структури, в основі якої стоятиме комерційна зацікавленість спонсорів, які зможуть підняти проведення таких турнірів на новий якісний рівень. І на сьогодні ПВЛУ заручилася спонсорською підтримкою приватних компаній, які теж уболівають за розвиток українського волейболу.

Війна однозначно внесла свої корективи у всі ці плани. Проте спорт — це теж один із фронтів, де треба піднімати рівень, і для України це не менш важливо. Інакше Україна випала б із усіх рейтингів. Тому було ухвалено рішення спочатку підтримати Національну волейбольну збірну України.

Вперше за 25 років чоловіча збірна з волейболу вийшла у фінал Чемпіонату світу. Це грандіозна подія. Жіноча команда повністю оновлена. Зараз це молодіжний колектив і водночас є досвідчені гравці, які його підтримують. Дівоча збірна України теж має високі результати на міжнародних майданчиках. Угіс Крастіньш залишається головним тренером чоловічої збірної. Іван Пєтков тренує жіночу Національну збірну. А Андрій Романович був призначений на пост наставника збірних U-15 та U-17.

Президент ПВЛУ Володимир Дубинський завжди підкреслює, що має не просто мрію, а ціль — Україна має стати учасником Олімпійських ігор: «Головна моя мрія — всі знають — стосується волейболу, особливо жіночого. Я мрію дуже скоро побачити, що збірна України, вперше в історії України, візьме участь в Олімпійських іграх. Це завдання-мрія, мета-мрія. А, мабуть, найближча мрія, у найближчі два-три роки — українська збірна має увійти до ТОП-10 збірних Європи, а можливо й світу. Ми вже зовсім поряд. Я точно знаю, що все буде — Україна!»

Теги

Лента новостей

Українські інтернет казино