Заробив пенальті, забив м'яч і підставив Зінченка! Бенефіс Михайла Мудрика в Англії

21.10.2023 21:45

Український вінгер Михайло Мудрик став головним героєм Челсі в матчі з Арсеналом

Челсі Михайла Мудрика і Арсенал Олександра Зінченка зустрілися між собою в центральному матчі 9-го туру чемпіонату Англії.

Обидва українці вийшли в стартових складах своїх команд. Але по-справжньому виблиснув саме Мудрик. Спочатку на 11-й хвилині на ньому сфолив Зінченко і відрвзу отримав жовту картку. А на 15-й хвилині Михайло заробив пенальті, яке реалізував Палмер.

Відразу після перерви Мудрик вже сам розписався у воротах «канонірів». На 66-й хвилині українця замінили і відразу справи Челсі пішли на гірше. Арсенал зрівняв рахунок і врятував очко – 2:2.