Захисник Динамо прокоментував повернення Шовковського

14.01.2023 11:02
Категории: Новини

Захисник київського Динамо Денис Попов розповів про початок зимової підготовки команди

Фото fcdynamo.com

Нещодавно футболісти Динамо вийшли з відпустки та розпочали втягуючий збір у Києві. Про старт підготовки до другої частини сезону розповів захисник Денис Попов, слова якого приводить офіційний сайт клубу.

— У принципі, медогляд багато часу не зайняв. Усе це звично для нас, традиційно двічі на рік проходимо, тож усе знайоме. Побоювань особливих ніяких немає — упевнено заходжу до будь-якого лікаря.

У відпустці виконував індивідуальну роботу?

— Звичайно. Якщо не виконувати, то перші дні та тижні після відпустки давалися би дуже й дуже важко.

Перший тиждень команда тренуватиметься в Києві…

— Так, думаю, будемо акцент робити на біговій роботі, трохи займатися з м’ячем. Основна ж робота та спаринги будуть уже в Туреччині.

Напередодні було два втягуючих тренування. Як вони минули, як самопочуття?

— У принципі, все добре. Отримали певне навантаження, але для початку тренувальних зборів це звична річ. Також виконали бігову роботу, яка необхідна для того, аби до початку сезону набрати форму.

У тренерському штабі поповнення — до Динамо повернувся Олександр Шовковський. Як сприйняли в команді цю новину?

— Раді, звичайно. Думаю, це додасть нам ентузіазму, усі будуть дослухатися до його авторитетної думки, як легенди клубу. Тож його прихід — це лише плюс для нас.

— Які очікування від другої частини сезону?

— Не буду розкидатися якимись гучними заявами. Але ми всі розуміємо, де ми перебуваємо зараз, і де ми маємо перебувати. Тому будемо докладати всіх зусиль і працювати заради досягнення своєї мети, а після завершення сезону подивимося, наскільки нам це вдалося.

Захисник Динамо чітко окреслив цілі команди на другу половину сезону

Лента новостей

Українські інтернет казино