Задля перемоги над Дніпром-1 у Лізі Європи наставник кіпріотів закликав фанів до не джентльменських вчинків

25.08.2022 16:01

Напередодні матчу-відповіді раунду плей-офф Ліги Європи АЕК — Дніпро-1 головний тренер кіпріотів Хосе Луіс Ольтра відповів на запитання журналістів на передматчевій прес-конференції.

«У нас дуже важлива, історична гра. Найважливіша, відколи я вступив у на посаду головного тренера. Це буде дуже складна гра, адже у нас дуже добрий суперник. Нічого ще не закінчено у цьому протистоянні.

Ми хочемо потрапити до групи Ліги Європи, це дуже важливо для всіх нас, і для цього ми маємо добре зіграти.

Але найголовніше — це робота на полі. Давайте все робити правильно.

У першому матчі ми провели дуже хороший перший тайм, але у другому ми страждали. І друга гра з Дныпром-1 буде надто складною. Нам потрібна хороша атмосфера і щоб люди чинили тиск на суперника, на суддів, щоб постійно підтримували нас у непрості моменти.

Ми знаємо, що нічиєї достатньо, але це небезпечно. Ми повинні грати на перемогу.

Тренер завжди думає про всі ігри, не тільки про наступну, але для мене важливо у першу чергу те, що буде проти Дніпра-1, а потім подивимося», — зауважив Ольтра.

Які умови задачі?

Додамо, що матч-відповідь АЕК — Дніпро-1 відбудеться сьогодні в кіпрській Ларнаці й розпочнеться о 19.00 за київським часом. Першу гру у Кошице виграли наші суперники — 2:1.

Аби пробитися до групового раунду ЛЄ українській команді варто перемагати на виїзді з різницею в два та більше м’ячів. Якщо основний час зустрічі закінчиться з перевагою дніпрян в один м’яч, команди зіграють додаткові два тайми по 15 хвилин. Якщо й після цього рахунок не зміниться, володаря путівки до основної сітки Ліги Європи визначить серія післяматчевих пенальті.

Будь яка нічия або перемога господарів відправить Дніпро-1 в груповий раунд Ліги конференцій.

Жеребкування групових турнірів ЛЄ та ЛК відбудуться завтра, 26 серпня.