День в історії. Забивав виключно своїм співвітчизникам

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
305
0 голосів
День в історії. Забивав виключно своїм співвітчизникам
18.11-Скаченко

51 рік тому в Казахстані народився майбутній форвард збірної України, який у складі синьо-жовтих вражав ворота Грузії, росії та Вірменії

18 листопада

1972 рік — у Павлодарі (Казахська РСР) народився Сергій Скаченко, який зіграв за національну збірну України 17 матчів і забив у них три голи. Цікаво, що всі свої м'ячі за українську команду нападник провів у ворота збірних колишніх союзних республік. Він забивав Грузії — у товариській зустрічі (4:0), а також росії (3:2) та Вірменії (2:0) у відборі до Євро-2000.

Кар'єра форварда розпочиналася у рідному павлодарському Тракторі. Після нього Сергій грав у харківському Металісті. Застав ще чемпіонат Союзу. Після цього Скаченко виступав за московське торпедо та шепетівський Темп, з якого футболіст і отримав дебютний виклик до збірної. 25 травня 1994 року зіграв у товариській зустрічі з Білорусією (3:1).

Французов вразила гра Скаченка за збірну

Далі у кар'єрі нападаючого було київське Динамо, південнокорейські LG Читас та Чоннам Дрегонз, знову торпедо, французький Мец, швейцарський Ксамакс, японський Санфречче, швейцарський Арау, львівські Карпати та азербайджанський Туран. В Азербайджані Скаченко завершив кар'єру футболіста.

Як бачимо, нападник змінив велику кількість клубів, але найкращі роки Сергія пройшли, мабуть, у торпедо та збірній України. Після виступів за синьо-жовтих форвард і отримав запрошення до Франції. Сума трансферу, за інформацією ЗМІ, становила 3,5 мільйона доларів. Після закінчення кар'єри працював тренером у школі торпедо. Після чого відійшов від футболу, займаючись бізнесом у сфері нерухомості.