За крок до повернення в еліту: збірна України – фіналіст дивізіону B Євроліги з пляжного футболу

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
101
1 голос
Гравці збірної України. Фото: АПФУ
Наразі у грузинському місті Батумі триває розіграш пляжної Євроліги у другому дивізіоні. Дуже близькими до підсумкової перемоги в турнірі є саме представники України.

Спочатку синьо-жовта команда виграла усі матчі у групі B. Під руку українцям потрапили колективи з Лівану (6:1) та Судівської Аравії (6:1).

Сьогодні наша команда грала в півфіналі з латвійцями. Підопічні Миколи Костенка бездоганно провели цей поєдинок, забивши у ворота латвійців чотири сухі м'ячі. У першому періоді відзначилися Олег Зборовський та Андрій Потапов, а у другому — Олександр Корнійчук та Олег Щитник. У третій 12-хвилинці глядачі голів не побачили.