За київське Динамо зіграв воротар… львівського Руха

26.11.2023 17:05
Фото upl.ua

Уперше до протистояння з Рухом динамівці підійшли перебуваючи нижче в турнірній таблиці. В попередньому поєдинку цих команд також уперше було підписано мирну угоді й львів`яни горіли бажанням й цього разу повернутися додому не з порожнім багажем. Киян ці наміри гостей аж ніяк не влаштовували,бо їм треба було  наздоганяти чільну групу.

У стартових складах були відсутні лідери атак: киянин Ванат і львів`янин Климчук. Креативних дій в наступі не простежувалось. В дебюті господарі скористалися помилкою воротаря Герети, який невдало вибив м`яч, його перехопив Тимчик і вразив ближній кут-1:0. Надалі кияни грали за рахунком, умови диктували гості, але Слюбик та Дідик свої моменти змарнували. А на 43-й хвилині знову начудив Герета і Кабаєв покарав його ефектним ударом під поперечину. 2:0.

В другому таймі на заміну вийшли Климчук і Ванат, але їхні опікуни вміло оборонялися й не дозволили їм відзначитися.

Динамівці записали до свого активу важливу звитягу й обійшли Рух в турнірній таблиці.