Юрій Вернидуб перервав переможну серію свого колишнього клубу

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
662
Кривбасс-Заря

В Кривому Розі виясняли стосунки команди, котрі після поновлення матчів УПЛ після зимової перерви частіше тішили своїх шанувальників. Більше того, футболісти Зорі здобувши чотири звитяги поспіль взагалі закріпилися в чільній групі. Інтерес до протистояння підігрівало й те, що керманич Кривбасу Юрій Вернидуб раніше плідно працював саме із Зорею.

Сьогодні він не міг кинути в бій дискваліфікованого Устименка, а в луганчан знову був відсутній панамський легіонер Герреро, до фізичного стану якого є претензії у наставника Зорі Патріка ван Леувена.

До перерви частіше контролювали м`яч гості, близькими вони були до взяття воріт Кривбасу на 22 хвилині, але Кліщук зумів відбити небезпечний удар Мішньова.

Другий тайм розпочався з масованих атак Кривбасу. На 47-й хвилині Татарков пробивав з меж карного майданчика, але воротар гостей Сапугін був на висоті. Проте невдовзі й він не допоміг, коли боснійський легіонер господарів Капич поцілив у верхній кут — 1:0.

Далі була повітряна тривога, коли ж протистояння поновилося, то криворіжці без особливих зусиль зберегли переможний рахунок. Вони підвищили свої шанси в боротьбі за місце в чільній шістці.