Юрій Шелепницький: «Я не вважаю, що Динамо приречене в дербі з Шахтарем»

Екскапітан збірної України Юрій Шелепницький прокоментував прийдешній матч Динамо з Шахтарем

Фото УПЛ

В 13-му турі чемпіонату України сьогодні в Києві Динамо прийматиме ще одного  гранда українського футболу – Шахтар. 

В розмові з кореспондентом КОМАНДИ 1 колишній капітан збірної України Юрій Шелепницький поділився своїми очікуваннями від цього дербі.

– Слід визнати, що ажіотажу навколо сьогоднішнього протистояння в столиці не спостерігається. І не тільки тому, що в Україні воєнний стан, а швидше, Динамо та Шахтар не демонструють тієї гри, якої від них очікували.

– Чим це можна пояснити?

– Значними кадровими змінами. В молоді ще далеко не все виходить, тому суперники вже не бояться грандів, намагаються грати з ними на перемогу. І доволі часто це їм вдається.

– Свого часу ви грали в центрі захисту й доводиться констатувати, що саме дії стоперів киян та донеччан викликають серйозне занепокоєння…

– Маєте рацію. Особливо це стосується динамівців, які в будь-який момент можуть допустити дитячу помилку. Навіть не віриться, що вони серед кандидатів до національної збірної України. Але може статус дербі допоможе їм показати все, що вміють й зберегти свої володіння недоторканими.

– Сьогодні динамівцям не зможе допомогти їхній лідер нападу Владислав Ванат. Деякі експерти вважають, що керманич Мірча Луческу змушений буде запросити навіть когось з форвардів молодіжного складу…

– Не думаю. Румунський фахівець зробить ставку на тих виконавців, що вже є в його розпорядженні. Хіба що можуть бути якісь перешикування по окремих позиціях…

– Для нового головного тренера Шахтаря Маріно Пушича це буде перше серйозне випробовування…

– Йому особливо нічого хвилюватися, адже він не готував команду до сезону, не займався комплектацією. Це його нові підопічні повинні докласти зусиль, аби сподобатися керманичу. Можливо, це якраз й один з козирів «гірників»…

– Що може допомогти динамівцям схилити шальки терезів на свій бік?

– Максимальна мотивація. Про надійність тилу я вже говорив. Домашні заготовки при розіграші стандартних положень. Ну й, звичайно, фарт.

– А кого ви вважаєте  фаворитом?

– Хоча я давній уболівальник Динамо, все ж, вище оцінюю шанси Шахтаря, в якого більш збалансований склад, що додає впевненості. Але я не вважаю, що кияни приречені в сьогоднішньому дербі й не здивуюся, коли все закінчиться підписанням мирної угоди.

Василь МИХАЙЛОВ

Офіційно. В УАФ оприлюднили важливе рішення щодо завтрашнього київського матчу Динамо — Шахтар

Лента новостей

Українські інтернет казино