Юрій Сак: «Золоті медалі виграє Шахтар»

Фото shakhtar.com

Наразі команди вітчизняної Прем'єр-ліги готуються до весняної частини сезону, який, незважаючи на все, що відбуваються в Україні, виходить доволі цікавим. Тому на цю тему сайт zbirna.com вирішив поговорити з авторитетними вітчизняними фахівцями, поставивши їм кілька запитань. Відповів на наші запитанння колишній гравець Чорноморця та збірної України Юрій САК.

— Ваша думка щодо першої частини сезону в УПЛ?

— Те, що вирішили проводити чемпіонат, однозначно правильне рішення. Важливо, що майже всі команди збереглися. Так, було зрозуміло, що рівень змагань впаде, адже поїхало багато легіонерів, проте в нашій ситуації обирати, як то кажуть, не доводилося.

— Наскільки сильно війна вплинула на змагання?

— Звичайно. Війна все перекрутила. І це стосується не лише футболу, а й життя загалом. Деякі матчі через повітряні тривоги неодноразово переривалися, а це складно насамперед у психологічному плані.

— Осінню частину чемпіонату на першому місці закінчив Дніпро-1. Це сенсація?

— Так. Я думав, що за підсумками осінньої частини чемпіонату першим буде Шахтар, а другим — Динамо, яке, на мою думку, так поки що і не знайшло своєї гри. Думаю, киян підкосив європейський графік змагань, психологічно їх вибила з колії поразка від Бенфіки у кваліфікації Ліги чемпіонів. Після цього у команди стався якийсь спад, з якого підопічні Мірчі Луческу довго вибиралися. Перед зимовою перервою динамівці видали серію з перемог, але було багато втрачено раніше.

А щодо Дніпра-1, то вони молодці, скористалися шансом очолити турнірну таблицю. Гра та результат команди Олександра Кучера — приємно здивували.

— Хто виграє золоті медалі?

— Важко сказати (посміхається). Я все-таки, думаю, що чемпіоном стане Шахтар. У гірників, на мій погляд, запас міцності вищий, що стане запорукою успіху на довгій дистанції.

— Ситуація в країні вплине на кадровий потенціал збірної України?

— Не вплине. Ми маємо достатньо кваліфікованих футболістів, які виступають за кордоном, і які завжди знаходяться в ігровому тонусі. Україна має міцну збірну. Інша річ, що команда без головного тренера, який, вважаю, мав бути призначений на початку року.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино