Юрій Бакалов: «Зорі достатньо перемогти в один м'яч…»

Валерій Кривенцов

Напередодні поєдинку групового раунду Ліги конференцій Зоря — Маккабі Т-А сайт zbirna.com поспілкувався з авторитетним вітчизняним тренером Юрієм БАКАЛОВИМ.

— Юрію Михайловичу, останні осічки Зорі в чемпіонаті дають привід для оптимізму перед грою Ліги конференцій проти Маккабі?

— Валерій Кривенцов відносно нещодавно очолив Зорю. Має багато цікавих ідей. Тому ці осічки я б відніс на перехідний період, команда пристосовується до вимог нового наставника. А щодо безпосередньо майбутнього поєдинку, то вважаю, що шанси на позитивний результат у протистоянні з ізраїльтянами у луганчан дуже хороші. У всякому разі, сама гра Зорі вселяє оптимізм.

— Через війну в країні Маккабі не проводив офіційних матчів уже протягом місяця. Це на руку українській команді?

— Будь-який простій у змаганнях має негативне значення. Маккабі без ігрового тонусу, а всілякі товариські матчі не порівняються з єврокубковими поєдинками. Тому в цьому плані луганці мають перевагу.

— У Прем'єр-лізі Зорі необхідно вибиратися з підвалу турнірної таблиці, але в той же час у разі перемоги над Маккабі підопічні Валерія Кривенцова матимуть непогані перспективи на євровесну. На чому буде зроблено акцент?

— Я не знаходжусь усередині колективу, тому точно сказати не можу (посміхається). Але, на мій погляд, наставники не поділятимуть змагання. Груповий раунд Ліги конференцій швидкоплинний турнір, до того ж кожна перемога чи нічия приносить не тільки прибуток клубу, а й рейтингові очки в скарбничку країни. Зоря чіплятиметься за цей шанс. У чемпіонаті втрачене ще можна надолужити, попереду буде зимова пауза, тож тут ще рано посипати голову попелом.

— Яким буде ваш прогноз на матч Зоря — Маккабі?

— Хочеться вірити, що у луганчан все вийде. З мене прогнозист такий собі, але вважаю, що українська команда переможе в один м'яч. Цього цілком достатньо, щоб відірватися в турнірній таблиці від ізраїльтян.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино